Свердловськ. Ясла-садок № 6 «Золотий ключик»

Вас вітає ясла-садок №6 "Золотий ключик"-

країна казок, фантазій і мрій.

Дитина – це золотий ключик, який відчиняє найпотаємніші двері нашого всесвіту.

Комунальний заклад "Ясла-садок № 6 "Золотий ключик" Свердловської міської ради Луганської області" розпочав своє функціонування у 1968 році. Групові приміщення повністю забезпечені меблями та ігровим обладнанням з урахуванням інтересів дітей і відповідає їх віковим особливостям. Для занять створені всі умови, а саме обладнані спеціальні приміщення:

-музична та спортивна зали, зимовий сад, планетарій, студія образотворчого мистецтва, театр;

-кабінет психолога;

-методичний кабінет та медичний блок;

-прогулянкові майданчики для кожної вікової групи.

У 2013-2014 навчальному році укомплектовано 8 вікових груп:

- 7 груп для дітей дошкільного віку (всі групи з україномовним режимом навчання);

- 1 група для дітей раннього віку (російськомовний режим навчання).

Заклад відвідує 185 дітей.

Педагогічний процес у я\с № 6 "Золотий ключик" забезпечують кваліфіковані спеціалісти: завідувач та вихователь-методист, практичний психолог, музичний керівник, акомпаніатор, спеціаліст по театру, вихователь-спеціаліст з зображувальної діяльності, хореограф, 15 вихователів.  Слід відмітити, що адміністрація створює оптимальні умови для постійного професійного росту педагогів. Кожного року педагоги підвищують свою фахову майстерність. У 2013 році вихователь Чуркіна Г.С. приймала участь у конкурсі "Вихователь року", зайняла 3 місце.

Пріорітетним напрямком роботи я\с № 6 "Золотий ключик" є художньо-естетичне виховання дітей, що сприяє розвитку творчих здібностей, природних нахилів, обдарувань, творчої уяви, фантазії.  Реалізація цього напрямку відбувається на основі широкої інтеграції й пронизує весь педагогічний процес в дошкільному закладі, охоплюючи різні форми роботи з дітьми: заняття із сценічної майстерності, зображувальної діяльності, свята, розваги тощо. Завершальним етапом інтегрованого процесу естетичного пізнання стає самостійна художньо-практична діяльність дошкільників (образотворча, театралізована, музична, літературно-художня). До навчально виховного процесу ми залучаємо родини. З цією метою проводяться батьківські збори, конференції, консультації, Дні відкритих дверей, застовуються засоби наочої пропаганди (батьківські куточки, тематичні стенди). Таким чином, багаторічний досвід роботи переконує в ефективності синтезу різних видів мистецтв для розвитку загальних і спеціальних творчих здібностей дошкільників.

Діти мають жити у світі краси, гри, казки, музики, фантазії і творчості. Тож будь-яке заняття, зустріч з іграшкою, творча справа, бесіда сприяють досяг­ненню єдиної мети: усебічно розвивати особистість дитини.